VEMENDJE : për shkak të kërkesës jashtëzakonisht të madhe, sasia e produkteve Mikoherb është e kufizuar

Produkti Mikoherb

Ka një efekt të dobishëm kundër mykut në këmbë!
 • infeksionet mykotike
 • rikuperimi i strukturës së shkatërruar
 • heqja e infeksionit
  pllakat e thonjve
3900 ALL
Cmimi i vjeter: 7800 ALL

Thuani KU TA DËRGOJME Porosine TUAJ

SI MUND TË PËRCAKTOHET

“KOLONIZIMI I KERPUSHAVE”?
 • Lëkura e këmbëve duket sikur është gërvishtur me shkumës
 • Errësim i lëkurës së këmbëve dhe midis gishtërinjve
 • Deformimi i thonjve dhe heqja e tij
 • Inflamacion i thonjve, skuqje dhe kruajtje

NËSE KENI NJË KËRPUDHA ËSHTË I NEVOJSHËM TRAJTIMI!

infected

DISAVANTAZHET KOZMETIKE

Germs

Bashkimi me të tjera INFEKSIONE

Points

INFEKSIONI FUNGAL paraqet
NJË PROBLEM TE MADH për të tjerët

Porositni

EFEKT I MENJËHERSHËM Mikoherb
KUNDËR INFEKSIONEVE FUNGILE

 • Ndalon rritjen e infeksioneve mykotike. Do të shpëtoni nga kruajtjet dhe
  të gjitha qelizat që tashmë janë prekur nga infeksioni. Ju gjithashtu do të shmangni
  përsëritjen e infeksionit. Ekstrakt lule kamomili
 • Rregullon funksionimin e gjëndrave të djersës dhe aktivitetin e baktereve që shkaktojnë
  erë e pakëndshme e këmbëve edhe te njerëzit e shëndetshëm. Ka një efekt antiseptik,
  zbut lëkurën dhe ka një aromë të këndshme lulesh që do të zgjasë shumë. Ekstrakti i sherebelës
 • Zbut lëkurën dhe eliminon lëkurën. Aloe Vera
 • Ka një efekt ftohës dhe një erë të këndshme. Ekstrakt i gjetheve të ullirit ullinj evropianë

LIRIM INTENSIV NGA TË GJITHA PASOJAT E KËRPUDHAVE

Redukton kruajtjen

Zvogëlohet
djersitje e këmbëve

Zbut dhe zbut lëkurën

Heq në mënyrë efektive
zonat problematike

Redukton lëkurën e lëkurës

Ai po shërohet
zonat e prekura të lëkurës

Sigurisht që shkatërron
infeksionin mykotik

Parandalimi i
infeksioneve mykotike

Unë dua të porosis

Koment nga një dermatolog

Për trajtimin e suksesshëm të infeksioneve mykotike te pacientët e mi, rekomandoj Mycoherb, pavarësisht fazës së sëmundjes. Mycoherb ka një veti unike për të depërtuar në shtresat më të thella të lëkurës, shpërndan shpejt lëkurën e vjetër dhe mund të përdoret në rastin e një forme agresive të infeksionit mykotik. Përveç kësaj, mjeti mund të përdoret për parandalim. Nuk ka kundërindikacione ose efekte anësore.

Komentaret e klienteve:

Elmedina 24 vjec

Kohët e fundit kam qenë në pishinë dhe kam marrë një kërpudhat. Kruarja ishte e padurueshme. Shkova në spital dhe dermatologu më dha Mycoherb dhe duhet të them që ilaçi është i shkëlqyeshëm. Unë jam kundër barnave, kështu që nuk do ta blija nëse doktori im nuk do të më përshkruante.

Esma 32 vjec

Unë punoj si pastruese dhe vesh këpucë të mbyllura gjatë gjithë ditës. Më djersitin këmbët dhe lodhem shumë ndaj vuaj nga infeksionet mykotike. Menjëherë porosita Mikoherb dhe pastrova këpucët me lëng limoni. Ky xhel në fakt më ndihmoi, u çlirova nga lëkura e thatë dhe tani kam këmbë të shëndetshme.

Omer 29 vjec

Nire dita. Unë shkoj në not, kështu që kam një rrezik të shtuar, kështu që më duhej të mbroja veten nga infeksionet mykotike. I harrova disa herë këpucët e dushit dhe ndoshta për shkak të kësaj mora një infeksion të pakëndshëm. Gruaja ime porositi Mikoherb dhe unë e përdora për pak më shumë se një muaj. Kam hequr kruajtjen dhe lëkurën.

bs sq